o nas kursy dla firm karty CV enoturystyka wydarzenia czytelnia informator


SZKOLENIA DLA FIRM
• Komentowane
  degustacje win

• Degustacje na opak
• Komentowane kolacje
• Indywidualne szkolenia
  winiarskie

• Wyjazdy z winem w tle

KURSY WIEDZY O WINIE
• ENO 1W - info, program
Zgłoś się na kurs
Regulamin ENO1

• ENO 2 - info
Regulamin ENO2/ENO3/ENO4

Archiwum kursĂłw

Numer konta
   bankowego


KURS W PREZENCIE

NAJBLIŻSZE KURSY PODSTAWOWE
WARSZAWA WARSZAWA
• 14/15 maja 2016 rezerwuj
wolne miejsca: 10
ENO2T WŁOCHY
WINA, ZAMKI, GOTOWANIE I NUGATY
Wyjazd studyjny do Piemontu i Trydentu/Górnej Adygi, 28.04-05.05.2007


GRUPA ORŁÓW III*

Program:

Sobota, 28.04.2007
18.00 przyjazd. Krótka degustacja w Rivetto (Serralunga d’Alba) www.rivetto.it
19.00 kolacja: Il Cappallotto: www.ilcappallotto.it
22.00 nocleg: Rivetto www.rivetto.it

Niedziela, 29.04.2007
08.30 ¶niadanie
09.00 degustacja: Fontanafredda www.fontanafredda.it
11.00 degustacja: Cordero di Montezemolo www.corderodimontezemolo.com
13.00 obiad: Osteria del Vignaiolo
15.30 degustacja: Bava www.bava.it
18.00 spacer po Asti: Piazza San Secondo, Corso d’Alfieri, Palazzo d’Alfieri, katedra
20:00 kolacja: Maiale Pezzato www.maialepezzato.it
22.00 nocleg: Rivetto www.rivetto.it

Poniedziałek, 30.04.2007
08.30 ¶niadanie
09.00 degustacja: Rivetto (wina z lat 60. i 70.)
10.30 degustacja: Elio Grasso www.eliograsso.it
12.30 obiad: Ristorante Le Torri
14.30 degustacja: Paolo Conterno www.paoloconterno.com
16.30 degustacja: Giuseppe VAJRA www.gdvajra.it
19.30 kolacja: restauracja hotelu Ca’del Lupo www.cadellupo.it
22.30 nocleg: Rivetto www.rivetto.it

Wtorek, 01.05.2007 (¦więto Pracy)
09.00 ¶niadanie
10.30 degustacja: Matteo Correggia www.matteocorreggia.com
13.30 obiad: Osteria Verderame
14.30 degustacja: Paolo Saracco www.paolosaracco.it
17.30 degustacja: Giuseppe Cortese www.cortesegiuseppe.it
19.30 spacer po Albie
20.00 kolacja: Vincafe (Alba) www.vincafe.com
23.00 nocleg: Rivetto www.rivetto.it

¦roda, 02.05.2006 09.30 ¶niadanie
10.30 degustacja: Angelo Gaja www.gajawines.com
13.15 obiad w międzynarodowej szkole kuchni włoskiej (ICIF) www.icif.com
15.30 lekcja gotowania oraz degustacja win i oliw w enotece ICIF
20.00 kolacja w ICIF
22.00 nocleg: Rivetto www.rivetto.it

Czwartek, 03.05.2007
08.00 ¶niadanie
08.30 wyjazd do Trydentu/Górnej Adygi. Lunch po drodze
13.30 degustacja: Elisabetta Foradori www.elisabettaforadori.com
16.15 degustacja: San Leonardo www.sanleonardo.it
19.00 kolacja: Casa del Vino della Vallagarina www.casadelvino.info
21.30 nocleg: hotel Hanny www.hotelhanny.it

Pi±tek, 04.05.2006
08.30 ¶niadanie
09.30 degustacja: St. Michael Eppan www.stmichael.it
11.30 degustacja: Alois Lageder www.aloislageder.eu
13:30 lunch: Vinotheque im Paradeis
14.30 degustacja: Tenuta J. Hofstaetter www.hofstatter.com
17.00 prezentacja win regionu: Castel Mareccio (Bolzano): www.weinkost.it
21.00 kolacja: Ristorante Zur Kaiserkron www.kaiserkron.it
23.00 nocleg w hotelu Hanny www.hotelhanny.it

Sobota, 05.05.2007
09.00 ¦niadanie i wyjazd do Polski

* program Tylko dla Orłów oznacza specjalne, wydłużone degustacje i duże natężenie wydarzeń

»FotoGaleria ENO2T Piemont

powrót do strony głównej